Фахівці ФЛСК підвищують кваліфікацію

Доцент кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Алла Головня та старший викладач Анна Щербина взяли участь у науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні».

У ході підвищення кваліфікації викладачі мали змогу відвідати онлайн-лекції з таких важливих тем як: «Організаційні та правові новели освітньої галузі в умовах воєнного стану», «Правове регулювання трудових відносин у закладах освіти в умовах воєнного стану», «Академічна доброчесність в умовах дистанційного навчання» та ін. Було обговорено низку значущих питань, пов’язаних із проблемами освітнього процесу, які виникли в умовах воєнного стану, та можливими варіантами їх вирішення в рамках правового поля.