25 травня 2023 року доцент кафедри іноземних мов за фахом  Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Гурська О.О. провела засідання наукового студентського гуртка зі студентами 135 групи Факультету комп’ютерних наук та технологій на тему: “Кібербезпека для мультимедійних додатків із кіберсумісністю” (“Cybersecurity for Cyber-Enabled Multimedia Applications”).

Майбутні фахівці з інформаційних технологій продемонстрували глибоку зацікавленість у проблематиці кібербезпеки, яка стала одним з основних елементів гібридної інформаційної війни у сучасному світі. Студенти, виступаючи з доповідями англійською мовою, представили цікаві огляди матеріалів та публікацій у формі креативних презентацій у галузі мультимедійних інформаційних технологій та систем, комп’ютерної інженерії, розробки сучасного програмного забезпечення, проєктування сайтів, веб-додатків та інтерфейсів, інтелектуальної обробки інформації та управління базами даних.            Результатом наукового диспуту стало усвідомлення студентами актуальних проблем кібербезпеки, розширення обсягу професійних знань і навичок роботи з науковими джерелами, ознайомлення з досвідом роботи національних та міжнародних компаній, що займаються питаннями професійного використання новітніх технологій з метою захисту інформаційного кіберпростору.