На кафедрі історії та документознавства тривають профорієнтаційні зустрічі

25 травня 2023 року завідувачка кафедри проф. Ірина Тюрменко, гаранти освітньо-професійних програм доц. Людмила Божук і доц. Леся Халецька та науково-педагогічні працівники кафедри доц. Олена Ісайкіна і доц. Тетяна Клиніна провели профорієнтаційну зустріч з випускниками ОПП «Діловодство» Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.

У ході спілкування було обговорено широке коло питань, зокрема: особливості та переваги освітньо-професійних програм «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації»; переваги практичної підготовки й можливості застосування отриманих знань на практиці; перспективи працевлаштування; студентське життя та дозвілля тощо.

Колектив кафедри щиро дякує за сприяння у проведенні зустрічі Алієвій Тетяні Миколаївні та з нетерпінням очікує на поповнення студентської родини спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» випускниками коледжу.