Відбувся атестаційний екзамен зі Спеціальності 053 «Психологія» Освітньо-професійної програми «Практична психологія»

25 травня на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся атестаційний екзамен зі Спеціальності 053 «Психологія» Освітньо-професійної програми «Практична психологія»  освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова – Кокун Олег Матвійович – заступник директора з науково-інноваційної роботи Інституту психології імені Г. С.Костюка НАПН України, д.психол.н., професор; заступник голови комісії – Проскурка Наталія Миколаївна, доцент кафедри педагогіки та психології професійного світи, к.психол .н., доцент; член комісії – Дідух Марина Миколаївна – доцент кафедри авіаційної психології, к.психол.н.; секретар комісії – Патруль Марія Вікторівна старший викладач кафедри педагогіки та психології професійної освіти.

У процесі вирішення поставлених завдань здобувачі вищої освіти продемонстрували професійні компетентності практичних психологів: здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях; здатність проведення досліджень на відповідному рівні; здатність генерувати нові ідеї (креативність); уміння виявляти, ставити та вирішувати проблеми, які виникають у професійній діяльності психолога та у життєвій сфері.