«LOTS OF SOCKS»: відчуй себе особливим

Починаючи з 2006 року 21 березня в усьому світі відзначають День людини з синдромом Дауна, або сонячної людини. Аби привернути увагу до проблем людей із синдромом Дауна, у цей день по всьому світу проходить акція “LOTS OF SOCKS”. Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки і таким чином продемонструвати свою солідарність з людьми з непарною хромосомою, й водночас звернути на себе увагу перехожих та зрозуміти, як це – бути не таким, як більшість. В такий не простий час для всієї України дуже важливо пам’ятати про тих, хто постійно потребує нашої уваги (і хоча б у такий спосіб нагадати, що про них не забули!)

Студенти-політологи 1 курсу разом зі старшим наставником кафедри соціології та політології Нелею Грищенко, перебуваючи в різних куточках світу, теж долучилися до даної акції і підтримали сонячних людей. Їм сьогодні теж важко і як ніколи потрібна наша підтримка!