З Україною в серці

Студенти спеціальності Соціальна робота та викладачі кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій провели спільний  захід « з Україною в серці», приурочений дню народження Тараса Шевченка. До зустрічі доєдналися й студенти інших спеціальностей НАУ разом із викладачами.

Учасники заходу декламували вірші Олександра Олеся, Володимира Сосюри, Сергія Жадана, Василя Симоненко, Павла Тичини, Ліни Костенко, Лесі Українки і, звісно ж, Тараса Шевченка.

Такі зустрічі  безсумнівно підвищують інтерес до літератури, підсилюють любов та повагу до Батькввшини, розвивають навички ораторського мистецтва, стають чудовою нагодою разом провести час і джерелом натхнення у непростий період для нашої країни.

Культура , традиції, душа українського народу, втілені в поезію, продовжують нас надихати та об’єднувати!

Разом до Перемоги!